V budoucnu budou lidé žít v OBROVSKÝCH MOBILNÍCH MĚSTECH, která se navzájem LOVÍ

Po globální katastrofě se objevila města na kolech, která se začala navzájem pronásledovat. Film se jmenuje „Smrtelné stroje“. [email protected]