Olajos piskóta #kadifatiha #olajospiskota #torta #tortadesigner

Vegyük ki a tojásokat hűtőből, hogy szobahőmérsékletűek legyenek, majd kapcsoljuk be a sütőt 200 fokra, hogy jól átmelegedjen. Kezdődhet a munka 😊 Hozzávalók egy 22-24 cm karikához (12 szeletes): 5 db L tojás 160 g cukor 160 g liszt 2 dl bögre olaj fél csomag sütőpor 180 fokon sütjük tűpróbáig! Jó sütögetést, csak ügyesen! #megtudodcsinálni Kövess a Facebook oldalamon is:   / kadifatihacakedesigner   Instagramm:   / fatihakadi