Ne-om vedea la Răpire - Fanfara Gloria Bujac

Duminica Seara - 12 Februarie 2023 Biserica Gloria Bujac Arad Fanfara Bujac - Ne-om vedea la Răpire Dirijor: Raul Oniță #cantaricrestine #fanfara #trumpet 1. Chiar dac-aici ne despărțim, Cu greu noi, totuși, acceptăm! Ne-om revedea, nădăjduim, Și lăcrimând ne salutăm! R: /: Ne-om vedea la Răpire, Sus la Marea Întâlnire, Îmbrăcați în nemurire, Cu Isus, al nostru Mire! : / 2. Nu ne mai leag-aicea jos Nici ranguri și nici bogății, Doar bucuria în Hristos Și-a noastre sfinte părtășii! 3. Cât mi-e de dor de acea zi Când Trâmbița va răsuna Și când Isus va reveni Și-n stoluri ne va aduna!