Speedzone vasárnapi Csik: Barát vagy ellenség? A legzordabb Trabant legcukibb oldala

Ha csatlakozol ehhez a csatornához, jutalmakban részesülhetsz:    / @speedzonehu   A témáról készült cikket itt olvashatod: https://speedzone.hu/barat-vagy-ellen... Huszonöt éven át gyártották, óriási volt iránta a kereslet, a végén mégsem sikerült belőle elkészülnie tízezer példánynak. A kabrió Trabi imádni való tárgy – főleg négyütemű kivitelben, mert úgy legalább magadat nem büdösíted össze. Ez a kettő itt idén épp harminc éves. #speedzone #vasarnapicsik