Bjelovar probudilo više od 1000 motora na Budnici!

Više od tisuću motociklista iz svih krajeva Hrvatske i inozemstva jutros je ponovno pretvorilo Bjelovar u epicentar buke, energije i tradicije – održana je još jedna legendarna prvomajska Moto budnica. Grad se probudio točno u 5 sati, kada je duga kolona motora krenula kroz više od 60 ulica, stvarajući prepoznatljiv zvuk koji već desetljećima označava početak Praznika rada . Ono što je nekad bio bunt i simbol radničkog otpora danas je spektakl koji okuplja tisuće sudionika – ove godine više od 1000 motocikala i više od 2000 ljudi, od lokalnih vozača do gostiju iz cijele regije i Europe . Budnica nije samo vožnja. To je ritual. VIŠE NA: www.bjelovar.live FOTO/VIDEO - Delimir Hrestak