Ce am primit de Craciun! (2015)

Acestea sunt cadourile pe care le-am primit de Craciun :) Pe majoritatea le-am primit, pe unele mi le-am facut singura, iar pe altele le-am cumparat din banii sau gift cards pe care le-am primit de Craciun. Clipul de anul trecut:    • Ce am primit de Craciun! (2014)   Spuneti-mi in comentarii care a fost cadoul care v-a bucurat pe voi cel mai mult acest an! Sunt tare curioasa sa citesc comentariile voastre! ♥︎♥︎♥︎ Haideti sa pastram legatura! Ma gasiti pe: Instagram: ioana114   / ioana114   Email: [email protected] V-am pupat!!! ♥︎♥︎♥︎ Cu ce filmez? Canon 70 D Cu ce editez? iMovie Ce ruj am pe buze? Too Faced La Creme - Naked Dolly Ce oja am pe unghii? Orly - Bubbly Bombshell ♥︎♥︎♥︎ MUSIC Italian Afternoon by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution license (https://creativecommons.org/licenses/...) Artist: http://www.twinmusicom.org/