7 DNI NA SAMYCH KEBABACH - ZATRUŁEM SIĘ 🌯

Wyszedłem na przeciw Waszym oczekiwaniom i postanowiłem nagrać odcinek, w którym JEM SAME KEBABY przez 7 dni! 🌯 Podczas tego wyzwania zostałem otruty i już myślałem, że nie dam rady go kontynuować! Wbrew pozorom było BARDZO CIĘŻKO! Przypominam, że każda SUBSKRYPCJA, która pojawi się na kanale to JEDNA FRYTKA 🍟 jaką zjem podczas Q&A na Live. Jeśli wbijecie 10 tysięcy, to zjem 10 tysięcy FRYTEK! 🍟🍟🍟 Czas macie do 21.03 do godziny 10:00 Komentarze również są mile widziane ✔️ Zostaw też łapkę i puść ten film dalej 👍 Chcesz wiedzieć co u mnie? Wpadaj na: ▶️ Instagram:   / maksym_ziolkowski   ▶️ Grupa MAKSYMALNYCH:   / maksymalnie   ▶️ Mój drugi kanał:    / ziÓŁkowskirap   Montaż: Filip Kołacz Producent wykonawczy: Barbara Wiśniewska Współpraca komercyjna: [email protected] #maksymalnie