EKIPOWY WYŚCIG JA vs PATEC vs TROMBA vs MAJK! *OSTATNI LECI DO BASENU*

kwarantanny ciąg dalszy, więc dziś ścigamy się na torze. Niestety w wirtualnym świecie ;) zobaczcie kto TYM razem był najlepszy :D ▪️ Moj instagram:   / poczciwykrzychu   ▪️ Friz:   / frizoluszek   ▪️ Tromba:   / trombabomba   ▪️ Wujek luki:   / wujekluki   ▪️ Mini majk:   / _minimajk   ▪️ Weronika:   / wersow   ▪️ Kasia:   / fusialka   ▪️ Marta:   / murcix   ▪️ Mixer:   / therealmixer   ▪️ Patec:   / patec_wariatec   ▪️ Marcysia:   / ryskalamarcysia   ▪️ Sklep ekipy: https://www.ekipatonosi.pl/