Suwałki - strażacy uratowali życie kobiety

Suwałki, 2 grudnia 2022 r. Uroczysta zbiórka trażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Suwałkach, uratowali życie kobiety Suwalscy Strażacy docenieni za wzorową postawę w dniu 27 listopada - zostali nagrodzeni nagrodami pieniężnymi i listami gratulacyjnymii przez komendantów: podlaskiej i miejskiej straży pożarnej - wyróżnienia otrzymału sześciu druchów z Miejskiej Komendy Straży PoŻarnej. Podczas uroczystej zbiórki nagrody rzeczowe przekazał sześciu druchom biorącym udział w akcji ratunkowej - suwalski przedsiębiorca Zbigniew Ślaski właściciel Hurtowni Elektrycznej Elektromil