"Bł. Jan Paweł II Jedzie do Rosji" na targach Sacroexpo

Pracownia Ludwisarska Jana Felczyńskiego w Przemyślu z dumą prezentuje pierwszy dzwon z wizerunkiem bł. Jana Pawła II, który pojedzie do pierwszej parafii pod wezwaniem bł. Jana Pawła II w Surgucie na Syberii. Dzwon powstał, dzięki staraniom księdza proboszcza Jarosława Mitrzaka i został pokazany na wystawie Sacroexpo 2012 w Kielcach. Dzwon został pokazany w kilku stacjach telewizyjnych, został mu poświęcony artykuł w "Gościu Niedzielnym". Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i w imieniu księdza proboszcza za wszelką pomoc przy jego realizacji.