Na Spartu během semifinále levněji než na Brno? Kluby nejvíc vydělají na play off

parta má na semifinálové zápasy levnější vstupenky, než má například Kometa. Hosté se shodli, že v tom hrají roli kapacity stadionů. „Já vždycky říkám, že by se za zábavu mělo zaplatit,“ říká Pavel Cejnar. „Řešíte, kolik dát, abyste vydělali, ale i uspokojili fanoušky. Je to rozumný. Kluby nejvíc vydělají na play off,“ vysvětlil Martin Pešout. #telh #hokej #bombynaledu ► Web • https://oneplaysport.cz/ ► Nejlepší sportovní program ► https://oneplaysport.cz/program​​​​​​ ► Facebook •   / oneplaysportcz   ► Instagram •   / o2tvsportcz   ► X • https://x.com/oneplaysportcz​​ ► Threads • https://www.threads.net/@o2tvsportcz