Ők a járvány hősei: A Generali az Országos Mentőszolgálat és az egészségügyi dolgozók támogatója

A koronavírus-járvány az Országos Mentőszolgálat munkatársaira is hatalmas plusz terhet rótt. Bajtársaik most, a negyedik hullámban is elkötelezetten és kitartóan teszik a dolgukat. A Generali a Biztonságért Alapítványnál az egyik legfontosabb cél az életmentés és a gyógyítási-mentési tevékenység elősegítése, ezért kiemelten fontos az Országos Mentőszolgálat és az egészségügyi dolgozók támogatása.