Mergem Spre Polul Nord - NORDKAPP - 😂 4K
Ne pornim cu 2 masini nesigure spre oraselul din Norvegia, Nordkapp, cel mai apropiat punct de Polul Nord din Europa! Masinile sunt ambele din 1986, ambele au motor 1.6 Diesel. Audi 80, are si turbo, 84 hp si VW Golf 2 cu 54 hp. Urmariti-ma si pe instagram: / pop.ovidiu.92

▶︎
Ajungem la NORDKAPP!? - Problemele Pe Drum Continua - 4K

▶︎
Frontera 2.4i - POV drive

▶︎
Unstoppable force vs Immovable object

▶︎
Pornim spre Polu' Nord cu BMW E34 - Superlative Adventure Club

▶︎
MI-AM PUS SOBĂ ÎN MAȘINĂ

▶︎
Capătul Europei: 37 de zile pe drum (7.500 km) pentru a vedea oamenii Sámi și reni | Nordkapp

▶︎
Am plecat spre Elveția🇨🇭cu S500 | Ce se putea întâmpla?!🫢😅

▶︎
Chinezăria de care toți râd, până se urcă în ea

▶︎
23 Funcții Stupide Ale Mașinii Pe Care Ar Trebui Să Le Dezactivezi Imediat

▶︎
Cosesc grâu de verde!

▶︎
CIUCU LA DNA, NICUȘOR VREA AUR ÎN GUVERN & MIRCEA BADEA FELL OFF

▶︎
O SĂ PLÂNGEM CU LACRIMI DE CROCODIL, SUPERBUL LEXUS LC500 ULTIMATE EDITION CABRIO

▶︎
Cu Daciile prin Romania - 1300 si 1310 - 4K

▶︎
Cu Daciile Spre Maroc - Road Trip - 4K 60FPS

▶︎
MI-AM LUAT PERMISUL MOTO SI PRIMA RACHETA | noul BMW s1000rr

▶︎
LA UN PAS SĂ NE PRINDĂ PLOAIA CU BALOȚII PE CÂMP!

▶︎
Cel mai LUXOS VOLKSWAGEN făcut vreodată! - Volkswagen Phaeton

▶︎
GEORGIȘTII FAC REVOLUȚIE (pe Tiktok)

▶︎
Am ajuns în MIAMI, SUA, dar am făcut o GREȘEALĂ… nu trebuia să venim acum aici

▶︎
