25 év az Omegában @ Kanizsa KULT

Nagykanizsán indult a „25 év az Omegában” turné. Szekeres Tamás és zenésztársai a református templomban léptek fel, ahol a legendás zenekar számos slágerét adták elő, instrumentális formában.