SOM PODPAPUČOU :( ║Expl0 vs Moma

Jedno z mojích obľúbených "starých" vlastných videí je aj 7 second challenge. Ubehli od neho skoro 2 roky a je čas ho znova oprášiť. Tak čo myslíte, kto vyhrá ? Ja alebo Moma ? ► Moma :    / momahornakova   ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦ ► Snapbacky ,Tričká : http://www.realgeek.cz/18-exploited ► Facebook fanpage : http://goo.gl/NjbSiY ► Facebook osobný profil :   / expl0itedsk   ► Hipstagram :   / expl0ited_