Jó előjelek az olimpia előtt

Vízkeleti Péter, a Magyar Öttusa Szövetség ügyvezető igazgatója volt a Mai helyzet vendége. Öt érmet, közte egy aranyat nyert a magyar válogatott a budapesti öttusa Eb-n, ami az olimpia előtt jó előjel, még akkor is, ha a kvóták elosztása nagyon nem volt zökkenőmentes. #sporttv #sport1