A győri Nagyboldogasszony-székesegyház újraszentelése

Hat évig tartott a Nagyboldogasszony-székesegyház külső-belső felújítása. A munkálatok lezárultával Veres András megyéspüspök újraszentelte a Győri Egyházmegye katedrálisát.