Miért UTÁLJA MINDEKI a Black Ops 7-et?

Közeledik az idei Call of Duty, a Black Ops 7 megjelenése, amit egy Open Beta hétvége fog megelőzni nemsokára. Ebben a videóban összefoglalom mindazt, amit lehet várni a széria legújabb részétől, és emelett megpróbálok magyarázatot találni az ezen rész körül fortyogó utálatra. Köszi a türelmet srácok, jönnek a videók maximális tempóban! Köszi, hogy megnézted! :D IRATKOZZ FEL:    / @alektroman   PC BUILD: Alaplap - Gigabyte B650 GAMING X AX V2 GPU - MSI GEFORCE RTX 5070 12GB CPU - AMD RYZEN 7 7800X3D RAM - CORSAIR VENGENCE RGB DDR5 SSD - SAMSUNG NVME M.2 SSD 980 CPU HŰTÉS - ARCTIC COOLING LIQUID FREEZER III 280 TÁPEGYSÉG - GIGBYTE P850GM GÉPHÁZ - DEEPCOOL MATREXX 55 MESH ADD-RGB 4F