Végső búcsút vettek iskolájuktól a nyolcadikosok

Elbúcsúztak iskoláiktól a hatvani nyolcadikosok, a múlt héten a város általános iskoláiban megtartották a ballagási ünnepségeket. A diákok tarisznyával a vállukon, virágokkal a kezükben járták végig a jól ismert folyosókat, majd az udvaron vettek végső búcsút tanáraiktól és diáktársaiktól.