"Nem voltunk mi rosszban, csak nem voltunk jóban" - FLM - Császár Előd és Hoffer Dani - Sztárchat

Nem egyszeri alkalom volt az FLM feltámadása, Császár Előd és Hoffer Dani 30 év után rendezték a nézeteltérésüket és nemrég új dallal jelentkeztek. A kilencvenes évek olyan nagy slágerei, mint a Rólad álmodom, a Nem kell másik, és a Megtalállak még után azonban most már nem a csajozásról és a buliról, hanem a szem alatti ráncokról énekelnek. Hiszen az idő telik... Kövess minket a közösségi médiában és nyisd meg a blikk.hu-t minden nap: Facebook ►   / blikkhu   Instagram ►   / blikkhu   TikTok ► https://www.tiktok.com/@blikk_hu?lang... Feliratkozás a Blikk.hu YouTube csatornájára ► https://www.youtube.com/user/BlikkTV?... Blikk.huhttps://www.blikk.hu/?utm_medium=soci... #Blikk #FLM #CsászárElőd #HofferDani #Sztárchat