SMOCZEK - wróg czy przyjaciel? | Kiedy, od kiedy, do kiedy i nasza prywatna historia

Czy jako mama-logopedka dawałam swojemu dziecku smoczek? Czy warto go w ogóle wprowadzać? Od kiedy można? Kiedy odstawić? Jakie są konsekwencje zbyt długiego używania smoczka? Jakie są zasady stosowania? Smoczek a SIDS (zespół nagłej śmierci łóżeczkowej). O tym wszystkim w dzisiejszym odcinku. Serdecznie zapraszam. ➡️ Dołącz do zainteresowanych kolejną edycją kursu dla logopedów "Nie skreślaj dorosłych! Diagnoza i terapia logopedyczna dorosłych z wadami wymowy". ✅ Dołącz tutaj https://mowologia.pl/e-kursy/diagnoza... WWW ➤ https://mowologia.pl FACEBOOK ➤   / mowologia   INSTAGRAM ➤   / mowologia   Logopeda ➤ Kraków | dr Ewelina Strawa-Kęsek *** Chcesz pozbyć się wady wymowy lub po prostu zacząć mówić wolniej i wyraźniej? Nasi Pacjenci zazwyczaj pozbywają się wady wymowy w ciągu 3-6 miesięcy. Zapraszam na konsultację online (lub stacjonarną, jeśli jesteś z Krakowa). 📌 Wizytę można umówić tutaj: https://rejestracja.dobrygabinet.com/...