Motorest DIABLICA..... ( Krásne Prostredie...Krutá Realita.... )

Dnes sme sa boli pozrieť na mieste na ktorom sme ešte neboli. Máme za sebou hotely, rekreačné zariadenia a pod. No v motoreste sme ešte netočili. Tak sme sa zamerali na konkrétne tento Motorest Diablica ktorý svojou veľkosťou patril medzi tie väčšie. Je až smutné ako tento krásny komplex dopadol a ako vyzerá dnes. V aktuálnej dobe by ste asi márne skúšali sa tam zastaviť, odpočinúť si alebo sa najesť. Nie je tam ani nohy a nič okrem odpadu ktorý tam nosia istý ľudia tam nenájadete. Je to zarastené, vybrakované, a komplet zničené. Je pravdepodobné že motorest skrachoval aj kvôli tomu že nebol na tak frekventovanom úseku a mnohý o ňom ani nevedeli, tým pádom ho veľa ľudí ani nenavštevovalo což je škoda pretože nás to docela mrzelo keď sme tam došli že také krásne miesto je takto zničené a opustené. Dúfame že sa vám bude naše video páčiť a poprípade nám napíšte do komentárov čo si o tomto mieste myslíte alebo ako si na neho spomínate. Ďakujeme: Team SeKToR ZET Sledujte nás aj na Instagrame:   / sektor_zet