Új rohamkocsi 2021.06.23.

Új esetkocsi állt szolgálatba a mai napon a Szolnoki Mentőállomáson. Az Országos Mentőszolgálat az előző két esztendőben kétszáz, teljesen felszerelt rohamkocsit szerzett be, megközelítőleg tízmilliárd forint értékben.