Új rohamkocsi 2021.06.23.
Új esetkocsi állt szolgálatba a mai napon a Szolnoki Mentőállomáson. Az Országos Mentőszolgálat az előző két esztendőben kétszáz, teljesen felszerelt rohamkocsit szerzett be, megközelítőleg tízmilliárd forint értékben.

▶︎
OMSZ 75

▶︎
Újabb, korszerű mentőautók állnak forgalomba

▶︎
Radar – A 70 éves rohamkocsi újra bevetésen (2024-05-13) - HÍR TV

▶︎
ÚJ MENTŐAUTÓ ÁTADÁS

▶︎
Új gépjárműveket kapott a ceglédi rendőrség

▶︎
Mi van egy mentőautóban ?

▶︎
ILYEN EGY VALÓDI ÚJRAÉLESZTÉS | Szecso Video

▶︎
Két halott, illetve több mint 20 könnyű és súlyos sérült a Debreceni úti mentőbalesetben 2018.06.28.

▶︎
Orvosnál - Kéztörés

▶︎
KSTV - Új mentőorvosi autó állt szolgálatba Gyulán

▶︎
Katonai sátrat állitottak a szolnoki sürgösségi osztály bejáratánál

▶︎
Új mentőautót kapott a ceglédi mentőállomás

▶︎
Új mentőautót kapott a ceglédi mentőállomás

▶︎
Nyitott szertárkapuk az Ajkai Tűzoltóságnál

▶︎
Új mentőautókat kapott több Szolnok megyei mentőállomás

▶︎
NERVOUS 12-Year-Old Who Can Sing Without Opening Her Mouth Earns Mel B's GOLDEN BUZZER!

▶︎
Egy mentős tudja, mi mennyit ér az életben

▶︎
Házkutatások Cegléden

▶︎
Argentinien – Algerien Highlights | Gruppe J, FIFA WM 2026 | sportstudio

▶︎
