CUM AM LUAT BACUL.. NU AM INVATAT...

Salut! Astăzi o sa va povestesc experiența mea in ceea ce privește Bacalaureatul si cum a fost când l-am dat eu, cât am învățat si cât de mult m-am pregătit.. Multumesc pentru vizionare !