„Boże Twa łaska”

„Boże Twa łaska” Wykonanie: zespół „Chcemy więcej!” przy domu ss. dominikanek w Łodzi w par. św . Anny. Zespół w składzie: s. Jeremiasza Garus, s. Tymona Borucka, Katarzyna Michalak, Karolina Kamecka, Kinga Spadło, Wiktoria Pietruszewska, Ewa Marciniak, Tomasz Kopytowski. Data nagrania: 24 lipca 2017 r. Miejsce nagrania: dom ss. dominikanek w Łodzi Tekst i chwyty: Boże, Twa łaska nad nami jest DAG Twoja Miłość przychodzi wciąż DAG Działasz w mocy pośród nas eGA Przenikasz serca, gładzisz grzech eGA Ref. My chcemy A Więcej Ciebie, więcej łaski Twej DGA Pragniemy A Więcej mocy, więcej miłości Twojej DGA