S Vari systémem se dá orat i v sedě!

"Nejvíc mě může nadzvednout tvrzení, že s Vari systémem se nedá orat nebo to je příšerná dřina. Někteří šťouralové zas tvrdí, že předvádění orby v Libici je podvod, protože tam jsou lehké písčité půdy jako nikde jinde. Já mám odzkoušeno, že s Vari se dá orat každá půda a kdekoliv. Naprosto zbytečné jsou různé orební úpravy v podobě dvojmontáže kol nebo přidávání podpůrných koleček k pluhu". Článek včetně fotogalerie a videa najdete na blogu moje.vari.cz pod názvem „S VARI SYSTÉMEM SE DÁ ORAT I V SEDĚ!“ Autor: Jan Kopřiva https://moje.vari.cz/41449-s-vari-sys...