Symulator Farmy 2011 Zbieranie i zwożenie snopków

Oceniajcie , Komentujcie i Subskrybujcie PLIS OGLĄDNIJCIE DO KOŃCA Pozdro dla wszystkich grających w ls2011 i ls2009 Mapa: Agro Pomorze v3 by daro44