V-Tech - Vele minden jó (dalszöveg - lyrics video)
A V-Tech egy magyar könnyűzenei együttes, amely 1998 áprilisában alakult Miskolcon. Az együttes tagjai, Kefir és Szamóca már 1993 óta zenélnek együtt. Szamóca 15 évesen egyik barátjával megalapította a T-Boyz nevű együttest, amelynek később Kefir (Kecskés Tibor) is tagja lett. Első slágerükkel, a Kockás fülű nyúllal nagy sikert arattak.[forrás?] Kefír és Szamóca szoros barátsága a T-Boyz felbomlása után is megmaradt, közösen írják a dalokat és szövegeket. A zenekar indulását segítette az a szintetizátor, melyet Szamóca nyert az Atlantis Yamaha versenyen, és amelyen az első dalok készültek. Két dallal a miskolci City Rádió műsorába is bekerültek. Első koncertjüket általános iskolájuk aulájában tartották. Ezután egyre gyakrabban tűntek fel különböző nagyszabású koncerteken, rendezvényeken, és szerepeltek a médiában. Ennek köszönhetően 1998 tavaszán több évre szóló szerződést írtak alá az EMI kiadóval. Még ebben az évben megjelent első albumuk, a Vétkezz velem, amely 1999-ben aranylemez lett 25 000 eladott koronggal.[forrás?] Az albumról a címadó Vétkezz velem!, a Vele minden jó és a Várj! kislemezek kerültek kimásolásra. Második albumuk 1999-ben jelent meg Nem szabad sírni címmel, amelyen Kefir duettet énekelt nővérével, Kecskés Tímeával, az Éjfél után című dalban. Egy év múlva, 2000-ben kiadták harmadik albumukat, az Álmodoztamot, amely nemsokára aranylemez, majd platinalemez lett.[forrás?] A címadó dalhoz készült videóklipben Zimány Linda, Kefir későbbi barátnője szerepelt, amerikai koncertkörútjuk során New Yorkban és Torontóban is koncerteztek. 2002-ben jelent meg a negyedik V-Tech-album, a Búcsúzz el, amelynek különlegessége, hogy a tíz új dal mellé felkerült a címadó dal (Búcsúzz el) egy másik verziója, továbbá egy új duett (Együtt voltunk múlt éjjel), melyet Kefír ismét a nővérével énekelt. Az ötödik album 2003-ban jelent meg Merre jár a boldogság? címmel. 2004. november 10-én került a boltokba a Lírák című unplugged album. Kefir 2006-ban szólóalbummal jelentkezett Az élet megy tovább címmel. Szamóca 2005-ben új együttest alapított Re-Tech néven. Dalszöveg: http://www.zeneszoveg.hu/dalszoveg/37... Kedves Jogtulajdonos! Amennyiben esetleg a videóval kapcsolatban kérdésed, vagy aggályod merülne fel, kérlek, a Youtube szerzői jogi követelés igénybevétele előtt vedd fel velünk a kapcsolatot a [email protected] email címen! Ne feledd, a Zeneszöveg.hu MINDEN bevételről lemond a javadra! #zene #zenész #zenekar #zeneszöveg / zeneszoveg / zeneszoveg.hu_official https://www.zeneszoveg.hu/ / zeneszoveg.hu

V-Tech Mix (Mixed by Xidexs)

Ákos - Ilyenek voltunk (dalszöveggel - lyrics video)

V-Tech - Vele minden jó

🎧 Magyar Zenei Mix 2026 | Top Magyar Dalok és Slágerek | Legjobb Pop Zenék

Venus - Régi nyár (dalszöveg - lyrics video)

Magyar Retro Mix | Mixed by Pro Dj

V-Tech - Vétkezz velem
![A.D. stúdió - Páratlan páros dalszöveg [ lyrics ]](https://i.ytimg.com/vi/W3xPmqfEt6o/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwE9CNACELwBSFryq4qpAy8IARUAAAAAGAElAADIQj0AgKJDeAHwAQH4Af4EgALgA4oCDAgAEAEYGSByKBMwDw==&rs=AOn4CLB_aZoW6LH550GlPlvaCr7tKsRc7A)
A.D. stúdió - Páratlan páros dalszöveg [ lyrics ]

V-tech (Dáridó) Vele minden jó

Ocho Macho - Jó nekem (dalszöveggel)
![V-tech - Vele minden jó [dalszöveg]](https://i.ytimg.com/vi/YIvmCmrExBw/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwE9CNACELwBSFryq4qpAy8IARUAAAAAGAElAADIQj0AgKJDeAHwAQH4Af4EgALgA4oCDAgAEAEYaCBoKGgwDw==&rs=AOn4CLDvuk1n9Bll9k5wVldIKNQUCbwvrw)
V-tech - Vele minden jó [dalszöveg]

Republic - A 67-es Út

V-Tech - Homokba Írt Szerelem

Magna Cum Laude - Vidéki sanzon (Dalszöveg)
![Császár Előd és Eördögh Alexa - Tiltott szerelem [dalszöveg]](https://i.ytimg.com/vi/trx_UOluOdU/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwE9CNACELwBSFryq4qpAy8IARUAAAAAGAElAADIQj0AgKJDeAHwAQH4Af4EgALgA4oCDAgAEAEYZSBUKD4wDw==&rs=AOn4CLCijbvci2C6oqaiLv8CUbisBbk1sQ)
Császár Előd és Eördögh Alexa - Tiltott szerelem [dalszöveg]

Neoton Família - I Love You '86

TNT - Nem jön álom a szememre + Dalszöveg!

DJ. Szatmári X Szakos Andi feat. Kefir & Raul - Vele minden jó

