A gyerektáborban is dübörög a Győr Plusz

A nyári szünidőben szerda reggelenként a Győrújbaráti Gyermektáborból szól élőben a Győr Plusz Rádió. A műsorvezetők hetente egyszer, több órán át a táborozók gyűrűjében vezetik a műsort és igyekeznek bevonni a műsorba az iskolásokat is. A kollégák élvezik, hogy alkalmanként nem a megszokott stúdió falai közül kell bejelentkezniük, hanem a természet lágy öléről szórakoztathatják a hallgatókat. A tábor vezetője kicsit félt a szerdánkénti kitelepülésektől, de mostanra kiderült, van létjogosultsága, hogy a Győr Plusz a gyerektáborban is dübörög.