Počeo upis prvačića

Šestogodišnja Viktorija Sarajlić uspješno je prošla testiranje za upis u prvi razred u OŠ „Vasa Čubrilović“. U ovoj školi počeo je upis prvačića. Testiranje se sastoji od razgovora sa školskim pedagogom i psihologom, uz prisustvo nastavnika razredne nastave. Cilj je da se procjeni psiho-fizička spremnost djeteta za polazak u školu.