A tanévtől és lelkipásztoruktól is búcsúztak

Adás: 2026. 06. 22. - CTV - Híradó 10 év ceglédi szolgálat után búcsúzott a várostól és elsősorban gyülekezetétől Szlaukó-Bobál Orsolya. Az evangélikus lelkész úgy fogalmazott: hálás azért, hogy a város és a gyülekezet befogadta és köszöni a lelkek történeteit, melyekből ő is épülhetett.