Wsk 125 układ zasilania/gaźnik/#jeżdżęmotocyklemwsk

Jestem w trakcie renowacji motocykla Wsk 125 B3 z 84 roku i postanowiłem się z Wami tym podzielić. Może komuś pomoże we własnej rekonstrukcji motocykla. W skrócie zasada działania gaźnika od Wsk-i. Regulacje wolnych obrotów i wysokości przepustnicy wykonujemy wstępnie na stole, później na rozgrzanym silniku. Dokładniej w komentarzu.