Néma ritmus

Néma ritmus Találkozunk még… egyszer… odafent… Egy néma ritmus maradt itt csupán Benned lüktető szívhangod után. Egy ritmus amit azok hallanak, Kik részed voltak életed alatt. Egy néma dal mely a lélekben cseng, Amikor Te énekelsz odafent. Egy dal amit csak azok értenek, Akik most mondhatják …Ég veled! Egy néma ritmus egy távoli dal, Egy dallam, amit csak a lélek hall. Csendben vagy bár de égi zene szól Oly messze vagy már, ott fent valahol. Egy néma ritmus egy gyönyörű dal, Szemembe most is könnycseppeket csal. Találkozunk még ezt mélyen tudom, Addig a ritmust bennem ringatom. Egy ritmus ami nem csitul soha, Nem válik köddé, nem illan tova. Szívem üteme lelkeddel dobol, Bár messze vagy már, ott fent valahol. Ritmusod érzem, hallgatom tovább Szívem üteme akkor szaporább. Majd mikor ismét együtt lehetünk, Akkor úgy mint rég, ott is nevetünk. Egy néma ritmus egy távoli dal, Egy dallam, amit csak a lélek hall. Csendben vagy bár de égi zene szól Oly messze vagy már, ott fent valahol. Egy néma ritmus egy gyönyörű dal, Szemembe most is könnycseppeket csal. Találkozunk még ezt mélyen tudom, Addig a ritmust bennem ringatom. Egy belső ritmus, egy végtelen dal, Egy dallam amit csak a lelkem hall. Ajkad már nem szól, hangod mégis zeng Találkozunk még… egyszer… odafent… A szövegek minden esetben a saját alkotásaim, és fontos számomra, hogy a zene és a mondanivaló egységben legyen – hogy ne csak szóljon, hanem hasson is. ‼️‼️‼️ A csatornámon lévő összes tartalom (különös tekintettel a dalszövegek) az én kizárólagos szellemi tulajdonomat képezik és csak az engedélyemmel és a forrás megjelölésével /@Napszél_music/ használhatók fel. ‼️ ‼️ ‼️