„Zginęła na przejściu zapatrzona w telefon”. Zobacz film nagrany w Ełku!

"Korzystaj z telefonu odpowiedzialnie. Bądź mądry, wybierz życie" - to przekaz nowego filmu edukacyjnego miasta Ełku. Zobacz nagranie i udostępnij je znajomym. Z inicjatywy prezydenta Tomasza Andrukiewicza Urząd Miasta Ełku opracowuje cykl krótkich filmów edukacyjnych „Bezpieczny Ełk”, których celem jest zwiększenie świadomości społecznej na temat różnych zagrożeń oraz kreowanie bezpiecznych postaw. Filmy skierowane są szczególnie do młodych ludzi. Zakończyły się już prace nad drugim filmem, który w sposób bezpośredni pokazuje, jakie mogą być konsekwencje nieodpowiedzialnego i nierozważnego korzystania z telefonów komórkowych m.in. podczas jazdy samochodem czy też w trakcie przechodzenia przez ulicę bez zachowania bezpiecznych postaw. Film powstał na zlecenie Urzędu Miasta Ełku Koordynacja: Wydział Promocji, Sportu i Kultury Produkcja: Sójson&Papaj (www.sojsonpapaj.pl) Music used: Whitesand (Martynas Lau) - My Spirit Is Free; Positive Rock - Hook Sounds