XX FHMazurkas-benefis A.Płonczyńskiego-Kazimierz Kowalski-"Gdybym był bogaczem"

XX Forum Humanum mazurkas Gwiazdy legendarnego “Podwieczorku przy mikrofonie” Benefis Andrzeja Płonczyńskiego “60 lat na scenie” Andrzej Płonczyński - fortepian Tadeusz Melon - skrzypce Jarosław Jakiełek - kontrabas Krzysztof Szczotka - perkusja