M-AM URCAT PESTE SEBI CU ATV-UL *încercam sa ieșim din noroi și i-a sarit cutia*

Alătură-te acestui canal:    / @micleacostin   Dacă va place ceea ce fac nu uitati : Subscribe! Like! Share! _______________________________________________________ GRUP FACEBOOK ATV:   / 459346934943910   👍🏻 Facebook :   / micleacostinvlog   👍🏻 Instagram :   / micleacostin   _______________________________________________________ Business: [email protected] _______________________________________________________ Masina mea : Renault Megane RS Trophy 2020 (300HP) ATV-ul meu : Yamaha Grizzly 700 EPS 2011 (48HP) _______________________________________________________ Music provided by NoCopyrightSounds (C) & (P) 2013 Miclea Costin Toate drepturile sunt rezervate. Orice upload neautorizat al acestui videoclip este ilegal si poate fi raportat oricand la Youtube. All rights reserved. Unauthorized reproduction is a violation of applicable laws. In order to avoid copyright infringement, please do not upload this video on your channel. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬