Pierwszy raz na Yamaha Virago 125

Betty daje radę. Możesz być. Docelowo szukamy dla niej Rebelki. Virago jest trochę za duża. Zastanawiamy się też nad chińczykami....ciężko kupić dobry motor. Pozdrawiam