Józef Oleksy o Kazimierzu Barczyku

Józef Oleksy o Kazimierzu Barczyku: "Dużo dobrego zrobił. Ja akurat miałem okazję współpracować przez wiele lat i on zawsze tą tematyką się zajmował oraz uczestniczył w pracach nad Konstytucją, także w sprawach samorządowych."