Gothic Remake #11 | WIECEJ WAS MATKA NIE MIAŁA?!

Zapraszam do następnego odcinka Gothic Remake. W tym odcinku odzyskamy almanach dla Iberiona oraz oczyścimy jaskinie z paskudnych czarnych goblinów nie obejdzie się jednak bez frustracji :) Jeśli lubisz Gothic, RPG-i i klimatyczne serie z rozwoju postaci, zapraszam do oglądania! #Gothic #GothicRemake #GothicRemakeDemo #Bezimienny #Bullit #RPG #GamingPL #PolskiYouTube #LetsPlay #Khorinis #OldCamp #GryRPG #GothicPolska #Gameplay #KoloniaKarna