Landwirtschaft Simulator 2009 Ursus C-330

Kolejny film z Ls 2009. FIlm wyszedł naprawdę średnio pomimo moich starań. Dużo scriptów odmawiało posłuszeństwa z mechaniką gry na czele. Tematem przewodnim wideo jest praca na gospodarstwie z wyłacznie Ursusem C-330. Proszę podchodzić do niego z dystansem bo to oczywiste że 30 koni nie wystarczy pod claas garanta a o gruberze nie wspominając. Nie czerpie żadnych dóbr materialnych z tego fimu Pozdrawiam i życzę miłego seansu