PROČ SI ŽENY PŘITAHUJÍ ZLÉ MUŽE, A TI HODNÍ JE NEBAVÍ?

Je tu naše další povídání, a tentokrát na téma přitažlivosti mezi ženou a mužem. Bohužel té, která je pro vás často destruktivní. Proč některé ženy neustálé pálí po mužích, kteří jim ve finále ublíží a je to jasné od prvního momentu, že právě tenhle chlap je "bad boy"? A proč je velký rozdíl mezi hodným (slabým) mužem i tím, který je sice hodný, ale ve své síle? Více ve videu a těšíme se na vaše komentáře, Lenka & Honza