Vari na sněhu (XP 200+DSK 317+ANV 380)

Dneska se tak trochu projedem, jen tak for fun ať stroj přes zimu nestojí. Projížďka se docela vydařila, na konci trochu nečekaně namrzlý kopec, jinak by ani nebyl problém to vyjet. 😁 Ať všem stroje slouží, zimu nějak přežijem, alespoň si všichni částečně odpočinem, na jaře zas vše začne nanovo a uteče to nečekaně rychle. ☺️🙄