Jedziemy z Waldemarem po motocykl FJR1300 . Ciekawe czy coś wybierzemy... ;)

Siemaneczko. W tym filmie jedziemy oglądać kolejne motocykle po służbach i również do Rudy Śl. Zobaczcie co z tego wyszło... :) Zapraszam Muzyka-ACDC Highway to hell