PIERWSZY RAZ PRZEPRAWIAMY SIĘ PRZEZ ŚLUZĘ! JAK NAM POSZŁO?

Przed nami wyprawa przez Śluzę Karwik w Kanale Jeglińskim, trochę jesteśmy ciekawi jak to będzie, tym bardziej, że jesteśmy na łodzi w dwie osoby, Asia i Mario. Jak nam pójdzie, zobacz oglądając dzisiejszy Vlog. Prosimy o liczne komentarze pod filmem, a także subskrybcję od osób które nas oglądają. Będzie nam miło jak klikniesz w dzwoneczek i zaznaczysz opcję wszystkie treści. Z góry dziękujemy i miłego oglądania. ▶ 🔥NASZA KAWA DOSTĘPNA TUTAJ: https://namaxa.sklep.pl/ ▶ 🔥PODŁOGI MOŻESZ ZNALEŹĆ TUTAJ!: https://bit.ly/3NEtsHJ , na hasło JACAKI otrzymujesz 5% rabatu ▶ 🔥ZAKUP ROWER UŻYWAJĄC NASZEGO KODU RABATOWEGO "JACAKI" - https://bit.ly/3AH8fIe ▶ 🔥 PODOBA CI SIĘ TO CO ROBIMY? ZACHĘCAMY DO WSPARCIA NASZEJ TWÓRCZOŚCI: https://bit.ly/3ISu2PV ▶ 🔥 Playlista z Mazur 2022 -----    • PIERWSZY RAZ PRZEPRAWIAMY SIĘ PRZEZ ŚLUZĘ!...   ▶ 🔥Nasza muzyka dostępna tutaj: https://bit.ly/3kiGk96 ▶ 🔥Nasz instagram! https://bit.ly/3zuJIEg ---- Music by Luke Bergs: ▶Youtube:    • Luke Bergs - Soulful | Lounge/Sax House | ...   ▶Spotify: https://spoti.fi/37O7TkS ▶Soundcloud: https://bit.ly/37JG9hB ▶Facebook: https://bit.ly/2JOvnhT ▶Instragram: https://bit.ly/2JKGqsy #śluza #zycienajachcie #pierwszydługirejs