Demon Slayer jest ok. Szkoda, że tylko tyle...

Nagrodzę moją bezwarunkową miłością tych którzy wskażą inną rzecz w której Redo no Healer jest lepsze od demon slayera. 0:00 Wstęp 0:55 Animacja 2:52 Postacie 4:50 Świat 6:25 Psucie dobrej walki 9:25 Ocena 11:04 Kończmy to Wielkie podziękowania Piekarzom wspomagających te show https://patronite.pl/Buleczka Muzyka: OST - Doom by Mike Gordon Bułka | https://www.youtube.com/channel/UC58T Discord | ​  / discord   (Jeżeli link do discorda nie działa sprawdź ten podany na kanale.)