Elfogyott a türelmem😅! Le is teszteltem mire elég a 70LE akarom mondani, 70LBS🤭

Több kommentelő kérésének eleget téve kipróbálásra került a hy fish 5.0 csónakom, 70lbses villanymotorral. A teszt célja kizárolag az volt, hogy a sokak által használt motor, ezt a nagy stabil csónakot, hogy mozgatja! :) Beszámolók, gondolatok, , termékek amiket használunk egy mini webshop keretében: https://nincsebbehal.hu 🙋‍♂️🎣 —— Csónak, motor, utánfutó: https://www.hirosyacht.hu/ A modell amit én használok: https://www.hirosyacht.hu/ ___ Póló, ahonnan rendelhető, : https://lospolo.hu/szenteattis —— Csoport ahova megéri csatlakozni:   / 437543528266268   ___ Elérhetőségek: 📲  / szenteattis   📲  / szenteattis   📩email: [email protected] 📦Ha csomagot küldenél: Szente Attila 5085 Rákóczifalva, Szent László Király út 74 Ha támogatnál: ❤️paypall: [email protected] Vagy patreon:   / szenteattis