Kolejny sukces bytomskich mażoretek

Zawodniczki UKS Charms mają za sobą kolejny sukces. Podczas Mistrzostw Okręgu Południowo-Zachodniego zorganizowanych przez Związek Sportowy Mażoretek, nasze reprezentantki wywalczyły kilka złotych medali, zdobywając kwalifikację do Mistrzostw Polski Mażoretek, które odbędą się Dąbrowie Górniczej między 4 a 7 maja. Sprawdźcie, jak na codzień trenują bytomskie mażoretki. #Bytom #śląskie #sport #mażoretki #mistrzostwa Bądźcie z nami Facebook:   / bytom.miasto   Instagram:   / bytom.pl   Twitter:   / umbytom