11.08.2025, Opole. Strumień opolski wyrusza na szlak 49. Pieszej Pielgrzymki Opolskiej na Jasną Górę

W poniedziałek 11 sierpnia 2025 r. sprzed kościoła św. Jacka w Opolu-Kolonii Gosławickiej na trasę 49. Pieszej Pielgrzymki Opolskiej na Jasną Górę wyruszyło 8 grup. Na przedzie wędrują jedynki: zielona, niebieska, żółta i fioletowa, następnie dwójki: niebieska i fioletowa, a strumień zamykają trójka pomarańczowa i trzynastka srebrna. Pielgrzymi dotrą dziś do Kamienia Śląskiego. W kolejnych dniach będą do nich dołączać pątnicy z pozostałych strumieni.