Solaris Urbino 12 IV #W005 - WST Wieliczka [Przejazd, G3]

Pora poszerzyć troszkę wielicką playlistę :). Po dostarczeniu przez producentów kolejnych autobusów od września 2019 w gminie Wieliczka ruszyła wewnątrzgminna komunikacja w pełnej skali. Jak może pamiętacie, wcześniej od października 2018 była ona w postaci dwóch linii - J1 oraz W1 obsługiwanych dwoma pojazdami, najpierw używkami Michalusa, a następnie pierwszymi nówkami należącymi już do gminy. Obecnie jest to już 8 linii obsługiwanych 12 pojazdami - konkretnie 8 Solarisów Urbino 12 IV (#W001, #W003 - #W009), 2 Solarisy Urbino 8,9LE (#W002, #W010) oraz 2 mikrobusy MMI Urby (#W011, #W012). Pojazdy taboru mają nadane numery taborowe, lecz są one widoczne jedynie wewnątrz nad przednią szybą. Jako przewoźnika gmina powołała Wielicką Spółkę Transportową. Prócz linii wewnątrzgminnych nadal istnieje kilka linii dowozowych Kolei Małopolskich obsługiwanych przez Michalusa busami i SORami, które już znacie. Obowiązuje na nich inna taryfa niż na liniach WST. Tabor WST Wieliczka jest serwisowany przez MPK Kraków na zajezdni Wola Duchacka, stąd czasem wielickie wozy zaglądają w tamte rejony. Ogólnie "zajezdnią" WST jest parking przy dworcu kolejowym w Wieliczce będący zarazem przystankiem początkowym każdej linii, czyli miejsce bez zaplecza - autobusy są choćby myte ręcznie przez kierowców po zakończeniu zmiany :D. Na tym samym parkingu znajduje się także widoczny na filmie zakupiony przez prywatnego właściciela ex mielecki Autosan H6 #199. W piątek wieczorem postanowiłem wreszcie po przerwie zajrzeć, co tam w Wieliczce słychać i jak się ten niemały system transportowy rozwija. Przejechałem się busem MMI na linii B2 (Wieliczka - Kokotów - Węgrzce Wielkie - Grabie - Brzegi) oraz tytułowym Kartonem na linii G3 (Wieliczka - Siercza - Grabówki - Golkowice) Sam tabor jest naprawdę warty pozazdroszczenia patrząc pod kątem nowoczesności i wyposażenia np. automaty biletowe, wewnętrzny SIP (choć akurat jak jechałem to nie chciał działać). Jednak moją uwagę zwróciła dość mizerna frekwencja w porach wieczornych. I to dość delikatnie powiedziane - na B2 trzy przystanki jechałem z jedną osobą, a tak to sam, natomiast na G3 przez całe kółko byłem jedynym pasażerem. No dość smutny to fakt, choć dość przewidywalny, bo większość miejscowości obsługiwanych przez B2 i G3 ma także dostępne linie MPK łączące z Krakowem. No myślę, że ludzie wybierają tutaj jednak dojazd do większego miasta niż do ościennej Wieliczki - a przynajmniej tak jest wieczorami. Mam nadzieję, że choć popołudniu napełnienie jest godne długości pojazdu. Dzisiejszy przejazd na pusto linią G3 odbędziecie Solarisem #W005 - pojazd nie różni się praktycznie niczym od nagranego już przeze mnie pierwszego U12IV w taborze (obecnie wóz #W001), czyli silnik DAFa, retarder niezbyt głośny pracujący inaczej niż w wozach MPK Kraków. Z wad, również skrzypią mu plastiki szafy. #W005 wyróżnia się faktem, że silnik dość szybko się nagrzewa i co dłuższy postój, a nawet i podczas ciągnięcia obrotów podczas jazdy odpala się głośno buczący wentylator, który można nazwać "atrakcją" dźwiękową IV generacji. Przejazd na odcinku Wieliczka Centrum - Golkowice Kościół, Golkowice Kościół - Wieliczka Centrum W filmie znajdują się zdjęcia od MN. Wóz nagrałem z trzech pozycji: tył (od 0:10) czwórka (od 15:00) nadkole (od 28:30) Ujęcia na przystanku Golkowice Kościół - 18:20. Wtedy też występują 2 z 3 otwierań drzwi podczas tego filmu :D. Jest też wtedy scena z kupowaniem biletu - kiedy się kupi na wyświetlaczu pojawia się zdjęcie wirtualizacyjne Solarisa. Na końcu filmu ujęcia z wspomnianego parkingu. Rocznik 2019 DAF MX-11 210 (286KM) + Voith D854.6 (4) Jutro pokażę Wam MMI. //Omni Przejazd od OmniCityKR 14.02.2020