OMSI 2 | Projekt Kraków | Linia 105 (kier. Dworzec Główny) | Solaris Urbino 18 IV Electric

Witam, dziś przedstawiam krótki gameplay z gry OMSI 2. Na filmie została ukazana mapa autorstwa Marka Cebulaka - Projekt Kraków. Jest to dzieło tworzone od kilku lat, które ma na celu zaprezentować grającemu Kraków z końcówki lat dziewięćdziesiątych. Przejechana w odcinku linia to 105 (z Prądnika Czerwonego na Dworzec Główny). Każdemu oglądającemu serdecznie polecam zakup tego projektu, gdyż można zobaczyć Kraków za dawnych lat, taki, w którym beton nie był dosłownie wszędzie. Na początku jest mój błąd w nazwie pojazdu, autobus zaprezentowany to Solaris Urbino 18 IV, a nie 12. Z góry przepraszam również za jakość materiału, która pod kątem klatek na sekundę nie powala, jednak nie miałem innych warunków. Z góry dziękuję za obejrzenie!